رنگ مو تاثیر بسیاری در زیبایی چهره خانم ها دارد. اما رنگ مو سال چیست؟ اگر شما هم به دنبال تغییر رنگ مو های تان هستید و نمی دانید چه رنگ مو هایی برای امسال مد شده است با ما همراه شوید.

  برترین های رنگ مو سال ۲۰۱۸

   

  رنگ مو یاسی

   

  رنگ موی سال یاسی

  رنگ موی یاسی

   

  رنگ موی یاسی یکی از بهترین رنگ مو ها می تواند برای بهار امسال باشد. دقت کنید این رنگ موی یاسی ته رنگ و ته مایه آبی نداشته باشد

  رنگ مو آمبره بلوند عسلی

   

  رنگ موی بلوند امبره

  بلوند امبره

   

  رنگ موی عسلی همچنان هم پرطرفدارترین رنگ مو در بین خانم ها است. وقتی شما آن را آمبره می کنید این رنگ موی عسلی سایه هایی طلایی هم دارد که در آفتاب تابستان چهره شما را زیباتر می کند.

  رنگ مو قرمز پررنگ

   

  رنگ موی قرمز پر رنگ

  قرمز پر رنگ

   

  رنگ مو هایی با تم توت فرنگی، قرمز تیره و زر گلد از رنگ موهایی ای است چند سالی است در بین خانم ها جایگاه ویزه ای پیدا کرده است. این رنگ مو ها هم پارسال و هم امسال جزو رنگ مو های پرطرفدار و مطابق  با مد روز است.

  رنگ مو مشکی پرکلاغی

   

  رنگ مو مشکی پرکلاغی

  مشکی پرکلاغی

   

  این خبر بهترین خبر برای کسانی است که همیشه موهای مشکی ای دارند و از تغییر رنگ  آنها در هراسند. یکی از رنگ مو هایی که برای امسال مد شده است، رنگ موی مشکی پر کلاغی است.

  رنگ مو آمبره قهوه ای دودی

   

  رنگ مو آمبره قهوه ای دودی

  آمبره قهوه ای دودی

   

  این رنگ مو جزو رنگ مو هایی است که نه تیره است نه کاملا روشن ولی سایه تیره به روشنی که دارد تغییرات بیساری در چهره شما ایجاد می کند.

  رنگ مو پلاتینیوم یخی

   

  رنگ مو پلاتینیوم یخی

  پلاتینیوم یخی

   

  پلاتینیوم یخی هم یکی از رنگ مو هایی است که چندین سال است در بین خانم ها طرفداران خاص خودش را دارد. این رنگ مو یک پیشنهاد عالی برای روزهای گرم تابستان است.

   

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت سنارتیک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس